Hei,jeg går på ungdomsskolen!
Vi må kjøpe frukt selv i kantina,vi får ikke.. Det koster 2 kr per frukt. Så det er billig. Men 2 kroner er jo penger det å egentlig, syntes det burde vært gratis.
↧
Av: Anna
↧